گجت

کلاه کاسکت هوشمند شگفت انگیز برای دوچرخه سواری

همه چیز این روز ها هوشمند شده، از یخچال بگیرید تا پنکه سقفی و حتی اتومبیل ها. در این نوبت یک کلاه کاسکت هوشمند و همه فن حریف را به شما معرفی می کنیم، کلاه کاسکتی ایمن و سبک که توانایی هایی به روز دارد و شما و دوچرخه سواریتان را از قبل هوشمند تر خواهد کرد. این کلاه کاسکت توسط Brooklyness Inc توسعه یافته و در Kickstarter در آستانه دستیابی به هدف فروش ۳۰٫۰۰۰ دلاری است.

51f862a2d46d01b07f82d2f22bcf4995_original

از جمله امکانات این کلاه دارا بودن دوربین جلو و عقب است برای اسکن کردن هر لحظه وقایع در مقابل و پشت سر کاربر، که مطلع کردن رکاب زن از اتومبیل ها و یا وسایل نقلیه در زوایای بسته و حتی پشت سر را به عهده دارد. سنسور های تعبیه شده در کلاه هم با اشاره دست و حتی به صورت گفتاری امکان چشمک زدن برای پیچیدن به سمت راست یا چپ را به خوبی بر عهده دارند و به آسانی وجهه یک وسیله نقلیه تمام عیار را به دوچرخه شما خواهند داد!

همچنین سنسور تعبیه شده در کلاه کاهش سرعت دوچرخه سوار را تشخیص می دهد و با روشن شدن چراغ خطر پشتی کلاه به وسیله های نقلیه پشت سر اطلاع می دهد که شما در آستانه توقف و یا کاهش سرعت هستید.

از نکات جالب راجع به این کلاه کاسکت هوشمند توانایی راهبری شما است، راهبری در این کلاه به صورت فرمان های صوتی است، در ابتدای مسیر مقصد را در اپ اختصاصی این کلاه مشخص می کند و در ادامه مسیر با فرمان های صوتی و یا چراغ های چشمک زن شما راهنمایی های دستگاه نویگشین را دریافت خواهید کرد تا به مقصد برسید!

دوربین تعبیه شده در جلو و پشت این کلاه تنها سنسور نیستند، وقایع را تا مدت معینی برای شما ذخیره می کنند و از طریق گوشی موبایل و اپ اختصاصی این کلاه می توانید به این ویدئو ها دسترسی داشته باشید. این شرکت به کاربرانی که کلاه ها را در کیکاستارتر پیش خرید می کنند امکان بهره مندی از تعویض ۶ ماهه کلاه در صورت بروز هر گونه مشکل و امکان استفاده از بروز رسانی های آتی را در کنار امکانات نرم افزاری کامل خواهد داد.

زمان تحویل این کلاه آپریل ۲۰۱۷ است و قیمت نهایی آن ۱۵۰ دلار می باشد.

2d03fb9c77b9c23d24f29cebc7adff52_original

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا