آموزش

آموزش تصویری تبدیل تصاویر متحرک Gif به ویدیو در فتوشاپ

فایل های Gif خیلی بیشتر از قبل استفاده می شوند، با اومدن پیام رسان هایی مثل تلگرام برای اینکه هم حجم کمتری استفاده بشه به جای ارسال ویدیو، تصاویر متحرک استفاده می شوند، در این بخش ترفندی رو براتون آماده کردیم که بتوانید با فتوشاپ تصاویر متحرک رو به فایل ویدیویی تبدیل کنید، حتما نیازی به حرفه ای بودن در فتوشاپ ندارید و با این آموزش تصویری به راحتی میتونید تصاویر متحرک رو به ویدیو تبدیل کنید،در ادامه این آموزش با گیگ نیوز  همراه باشید

۱) فتوشاپ را باز کنید

از منوی File گزینه ی Open را انتخاب کنید و بعد تصویر GIF مورد نظر را انتخاب کنید.

580355800

۲) از منوی window گزینه ی timeline را انتخاب کنید.

1768076717

۳) خواهید دید که یک پنجره ی کوچک باز می شود که در بالا سمت چپ آن نوشته شده timeline به این پنجره های کوچک در فتوشاپ پنل (Panel) می گویند. در اینجا می توانید هر تغییری مربوط به تصاویر متحرک را که می خواهید، انجام دهید.در این پنل از پایین سمت چپ گزینه ای که در تصویر زیر علامت زده شده را انتخاب کنید.

۴) با اینکار کمی شکل پنل شما تغییر می کند. حالا باید گزینه ی render video را از منویی که در بالا سمت راست این پنل وجود دارد انتخاب کنید.

475845768-

۵) کمی صبر کنید تا پنجره ی جدید باز شود

۶) در پنجره ی باز شده در بالاترین کادر نامی برای ویدیوی خود انتخاب کنید و بعد با استفاده از Select folder پوشه ای که می خواهید ویدیو در آن ساخته شود را انتخاب کنید.

از منوی Preset می توانید تنظیمات مخصوص به دستگاه های مختلف را انتخاب کنید مثلا اندروید یا اگر می خواهید آن را در یوتیوب آپلود کنید از می توانید از گزینه های مربوط به آن استفاده کنید؛ اگر هم که مقصد خاصی ندارید و فقط می خواهید یک ویدیوی معمولی بدون هیچ تنظیمات خاصی باشد می توانید بسته به کیفیتی که می خواهید ویدیو داشته باشد، از گزینه های High Quality و Medium و Low استفاده کنید.

از قسمت Size می توانید اندازه ی ویدیو را تغییر دهید.

از قسمت frame rate می توانید سرعت فریم بر ثانیه ی ویدیو را تغییر دهید.

توجه کنید که تمام تنظیمات در قسمت ۶ دلخواه می باشند و شما می توانید اصلا دست به آن ها نزنید.

1813117510

۷) در پایان گزینه ی render را انتخاب کنید تا ویدیوی شما آماده شود.

تک ترفند

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا