بازی

بهترین بازی های اندرویدی در سال ۲۰۱۶ + لینک دانلود

اگر دنبال بهترین بازی های موجود هستید،جای درستی را انتخاب کرده اید.اگر تازه وارد دنیای اندروید شده اید و به بازی های جدید نیاز دارید تا وقت های خالی خودتان را پرکنید. در این مطلب ۴ تا از بهترین بازی های رایگان سال ۲۰۱۶ را بررسی و لینک دانلود آنها قرار داده شده است.با گیگ نیوز همراه باشید.
a tale of two sons
Brothers-Tale-two-sons-screens-01

Brothers-Tale-Two-Sons-screens-02
این بازی درباره ی داستان احساسی ۲برادر و وضعیت وخیم آنهاست که مادرشان را به صورت غم انگیزی از دست داده اند.حالا در حال تلاش برای نجات پدرشان هستند که به بیماری مبتلا شده است.آنها باید از زمین های شگفت آوری بگذرند تا آب درخت زندگی را بدست بیاورند،این تنها روشی است که میتوانند پدرشان را درمان کنند.داستان این بازی توسط رفتار و ارتباطات شخصیت ها گفته میشود.
شما دو برادر را در یک زمان با استفاده از دو جوی استیک جلو ببرید و از توانایی های هر دو برادر در این مسیر کمک بگیرید چون با معما های متفاوتی برخورد خواهید کرد.
تصاویر این بازی بسیار زیبا هستند و فورا شما را به دنیای بازی میکشانند.
http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C.png
ancestor

Ancestor-Screens-01_0

Ancestor-Screens-02_0
این بازی یک بازی واقعا سریع است که معماها را با راه رفتن شخصیت بازی مخلوط کرده و باری منحصر به فرد و تجربه ی چالشی را خلق کرده است که به فکر کردن و عکس العمل سریع نیاز دارد.شما به عنوان شخصیت بازی ما هستید که باید تله ها و دشمنان و زمین ها را بگذرانید.همه این ها را با کمک گوی مرموز انجام می دهید.زمین را با حل کردن معماها و زدن دشنان پاک کنید.در طول بازی میتواتید تجهیزات بخرید.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C.png
clash royal

Clash-Royale-Game-Guide-screens-16_0

Clash-Royale-Game-Guide-screens-04_0
بازی کلش رویال از سازنده کلش اف کلنز آمده است.جنگ واقعی انسان ها با مخالفان که مبتنی بر کارت ها میباشد.شما درحالی که برج های دشمن را خراب می کنید باید از زمین خود دفاع کنید.
همانطور که شما انتظار دارید این بازی تکیه اش بر جنبه اجتماعی است که کمک می کند تا شما لول کینگ و کارت های خود را بالا ببرید پس می توانید به مخالفان در عرصه چیره شوید. هیچ محدودیت زمانی برای حمله وجود ندارد.کسانی که با استفاده از جم و هزینه های گزاف به لول های بالا می رسند در مقابل شما قرار نمی گیرند و شما فقط با کسانی بازی می ککنید که توانایی های شما را داشته باشند.
http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C.png
Fading light

Fading-Light-screens-01_0

Fading-light-screens-02_0
شما یک مربع درخشان را که نیاز دارد تا آن را از درون یک راه مار پیچ عبور دهید و نور های کریستالی جمع کنید تا از خاموش شدن آن جلوگیری کنید.نورهای کریستالی همیشه در تاریکی پیدا می شوند ولی دیوارهای مارپیچ را فقط از طریق نور مربع خود خواهید دید.
بازی به تدریج سخت می شود و در مراحل بعدی سیاه چاله و…خواهد داشت.سازنده آپدیت کردن برنامه را ادامه می دهد.
http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C.png

منبع:androidcentral

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا