گیگ نیوز

آموزش دسترسی به برنامه‌های در حال اجرا در اندروید مارشمالو - گیگ نیوز
Categories

آموزش دسترسی به برنامه‌های در حال اجرا در اندروید مارشمالو

1460753363341982020

ممکن است به دلایلی شما بخواهید لیست برنامه‌های در حال اجرا در گوشیتان را ببینید، برای اینکار در اندروید لالی پاپ و پایینتر براحتی میتوانید با رفتن به قسمت اپلیکشنها در تنظیمات گوشی و انتخاب Running apps لیست همه برنامه‌های در حال اجرا را ببینید.

اما این گزینه در اندروید شش یا مارشمالو در این قسمت وجود ندارد. نحوه پیدا کردن این سرویس به شرح زیر است:

ابتدا باید گزینه developer option گوشی خود را فعال کنید. برای اینکار میتوانید به قسمت درباره گوشی رفته و سپس software info را انتخاب کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه build number هفت بار کلیک کنید تا گزینه developer option در تنظیمات گوشی شما ظاهر گردد.

سپس به منوی تنظیمات گوشی برگشته و developer option را انتخاب کنید و در صفحه جدید گزینه Running services را انتخاب کنید تا لیست همه برنامه‌های در حال اجرا برایتان ظاهر گردد.

لطفا توجه کنید که در تنظیمات Developer option گزینه‌های و تنظیمات زیادی وجود دارد که در صورت عدم اطلاعات کافی در هیچ یک از تنظیمات تغییری ایجاد نکنید.

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>