در این مطلب تصمیم داریم خودروهای روسای جمهوری آمریکا را از گذشته تا به امروز به شما معرفی نماییم.

۱-کادیلاک لیموزین مشکی معروف به beast(جانور): خودروی باراک اوباما رئیس جمهور فعلی آمریکا است.

کرایسلر 300C

۲-کرایسلر ۳۰۰C: خودرویی است که باراک اوباما پیش از رئیس جمهور شدن و هنگامی که سناتور بود سوار آن می‌شد.

وانت فورد سری اف

۳- وانت فورد سری اف: جورج بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا و همسرش سوار بر یک وانت فورد در اطراف مزرعه‌شان در تگزاس هستند.

فورد موستانگ کروک ۱۹۶۷

۴-فورد موستانگ کروک ۱۹۶۷: این موستانگ ۱۹۶۷ نخست متعلق به راجر برادر کوچکتر بیل کلینتون بود و رئیس جمهور سابق آمریکا آن را از برادرش خرید.

سوبارو برات

۵-سوبارو برات: گزارش‌ها از این حکایت می‌کند که رونالد ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا سوار بر این سوبارو قرمز رنگ در اطراف مزرعه شخصی‌اش در کالیفرنیا مشاهده شده است.

آمفی‌کار

۶-آمفی‌کار (خودروی دوزیست): عجیب‌ترین خودروی این فهرست متعلق به لیندون بی جانسون است. همان گونه که می‌بینید این خودروی دوزیست قادر به حرکت در خشکی و آب می‌باشد.

لیموزین لینکلن

۷-لیموزین لینکلن: لیموزین لینکلن کانتیننتالی که جان اف کندی در آن ترور شد برای همیشه در موزه هنری فورددیترویت به نمایش گذاشته شد.

کرایسلر

۸-کرایسلر: هری ترومن سی و سومین رئیس جمهور آمریکا یکی از طرفداران پر و پا قرص خودروهای کرایسلر بود. دو خودروی نخست وی که هر دو کرایسلر سفید ۱۹۴۱ بودند در کتابخانه ریاست جمهوری ترومن در نزدیکی کانزاس سیتی به نمایش گذاشته شده‌اند.

استنلی استیمر

۹- استنلی استیمر: ویلیام مک کینلی بیست و پنجمین رئیس جمهور آمریکا نخستین رئیس جمهور تاریخ آمریکا بود که سوار بر خودرو شد. همان گونه که از نام این خودرو معلوم است موتور این خودرو با بخار  کار می‌کرد.

۱۶۱۶.ir