اخبار فناوری

فروش بیشتر گلکسی S7 سامسونگ از آیفون ۶S اپل

براساس آمار و ارقامی که Kantar امروز از بازار موبایل آمریکا منتشر کرده است ،نشان دهنده کاهش فروش آیفون ۶s بوده است و در این ارقام فروش سامسونگ گلکسی S7  از فروش آیفون پیش گرفته است .

بر اساس این آمار، ۱۶ درصد از مصرف‌کنندگان آمریکایی خرید یکی از دو تلفن گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۷ اج را خریداری کرده‌اند، این در حالی است که ۱۴.۶ درصد از آمریکایی‌ها مایل به خرید آیفون ۶ اس یا ۶ اس پلاس بوده‌اند.همیشه رقابت تنگاتنگی بین دو شرکت بزرگ اپل و سامسونگ وجود دارد . در این رقابت هم اپل از از لحاظ فروش از گوشی های نسل جدید سامسوسنگ عقب مانده ست. اما این نکته را باید مد نظر گرفت که معرفی نسل جدید گلکسی ۶ ماه بعد از معرفی آیفون ۶s بوده است.

همچنین Kantar با نگاه به آمار فروش در سه ماه‌ی منتهی به ماه می، به این نکته پی برده است که سامسونگ با ۳۷ درصد، بیشترین سهم از بازار آمریکا را در اختیار دارد و سهم اپل از این بازار ۲۹ درصد است. لازم به ذکر است اپل کماکان با ۸۸ درصد، بیشترین میزان نرخ وفاداری کاربر را در اختیار دارد اما در حالی که  نرخ وفاداری کاربران سامسونگ نیز ۸۶ درصد بوده است.یکی از موفقیت های سامسونگ این بوده است که  گلکسی S7  را بر مبنای  گلکسی S6 قرار داده است و از این جهت توانسته است که فروش بهتری در این زمینه داشته باشد.

منبع:theverge

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا