نرم افزار

آشنایی کامل با اپلیکیشن Prisma + دانلود نسخه اندروید و ios

در زمینه ی فیلتر های عکاسی با موبایل,نرم افزار های بسیار زیادی راهی بازار های تلفن همراه شده اندکه در نوع خود جالب توجه بوده اند,ولی این نرم افزار در بین همه ی انها بیشتر خود نمایی میکند. تاثیرات دیجیتالی این اپ بجای اینکه عکس شما را کمی تغییرات دیجیتالی بدهد,عکس را بسیار زیاد شبیه یک نقاشی زیبا میکند.

سعی کنید با تمرین زیاد فیلتر های پریسما را بشناسید تا ببنید چه نوع عکسی با چه فیلتری بهتر جور میشوند. برای مثال فیلترهای MOIBI، Curtain و Electric همگی سبکی اکسپرسیونیستی دارند که تقریبا با هر نوع عکسی خوب کار می‌کند، درحالی‌که فیلتر Heisenberg یک فیلتر سیاه‌وسفید خطی است که اگر با عکس مناسب استفاده شود نتایج درخشانی دارد ولی اگر عکس اشتباهی را انتخاب کنید به نتیجه‌ای تیره و وحشتناک منجر خواهد شد.بهترین راه برای این کار تمرین و کار با تمام فیلتر ها و امکانات پریسما است.

prisma

در این برنامه به صورت پیش فرض ۳۶ فیلتر مختلف وجود دارد که هرکدام حالت نقاشی خاصی را به وجود آورده و البته می توانید شدت اعمال آنها بر روی عکس را نیز تنظیم نمایید.در نرم افزار عکاسی prisma قدرت فیلتر ها نیز با لغزنده ها کم و زیاد میگردد.گرچه اغلب فیلترها در قدرت کامل نیز بهتربن نتایج را باقی میگذارند ولی برخی از آن‌ها، به‌ویژه فیلترهایی نظیر Roland و Flame Flower ممکن است با اندکی کاهش قدرت بهتر به نظر برسند.

در نرم افزار عکاسی پریسما امکان گرفتن عکس نیز فراهم هست ولی برخلاف امکان فیلتر گذاری بینهایت ان,عکسبرداری این اپ بسیار ساده و با امکانات کم میباشد که بهتراست از نرم افزار های دیگر گوشی برای عکاسی استفاده کنید و بعد از ان عکستان را به این اپلیکیشن وارد کنید.

در این اپلیکیشن عکس ها به صورت اتوماتیک به صورت مربعی بریده میشوند و بعد از آن به راحتی میتوان در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. نسخه نهایی این اپلیکیشن برای اندروید منتشر شده است.در نسخه نهایی اعمال فیلترها کمی زمانبر میباشد.

 

  

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا