رپورتاژ آگهی

راهنمای کامل برای خرید تلفن همراه

فرض کنید برای خرید یک دستگاه تلفن همراه به بازار رجوع می کنید همیشه تنوع محصولات باعث سردرگمی شما میشود حال باید چه فاکتورهای را باید در نظر گرفت؟

امروز میخوایم با بررسی فاکتورهای لازم به این کابوس پایان دهیم! همیشه برای شما اتفاق افتاده با معرفی و مشخصات محصولات پیشنهادی از سوی فروشنده دچار تردید و سردرگمی شده باشید حال با بررسی همه جانبه از سوی ما به سردرگمی شما پایان می دهیم

حال سوال ممکن این است چه فاکتور های باید در نظر گرفت؟

  • خرید محصول از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری

قبل از اقدام به خریداری تلفن همراه می توانید از مشاوران همراه رایانه استفاده کنید. باید درنظرگرفت که سخت افزار و نرم افزار موجود آیا بازده نیاز شما را دارا هست یا خیر؟ برای این منظور توضیحات اجمالی در مورد سخت افزار و نرم افزار های رایج بر روی دستگاه های هوشمند را داریم.

قلب تپنده یک محصول soc یا مدار مجتمع شامل پردازنده ، رم اجرایی ، گرافیک و همچنین مودم ارتباطی محصول است حال باید در نظر گرفت که توان پردازشی محصول برای ارائه نیازهای شما کافیست یا خیر؟ بالطبع هرچه تلفن همراه شما از لحاظ سخت افزاری قدرتمند تر باشد بازخورد آن بیشتر می شود.مانند هسته پردازشی که معمولا از دو ، چهار ، هشت و اخیرا ده هسته پردازشی تشکیل شده اند .

اما فقط تعداد هسته ها ملاک بر بازده بهتر نیست سرعت پردازش هر هسته که با GHZ نمایش داده می شود نیز فاکتور بارز برای بازده پردازنده است خوشبختانه اکثرا تلفن همراه ها به خوبی پردازش محاسبات سنگین را انجام می دهند.

رم اجرایی soc بر سرعت اجرا و همچنین مولتی تکسینگ تلفن همراه تاثیر مستقیم دارند حال که با سخت افزار آشنا شدیم بهتر است به سیستم عامل های حاکم بر تلفن همراه هم اشاراتی داشته باشیم ios از کمپانی apple ، آندروید از گوگل ، ویندوز موبایل از ماکروسافت ، blackberry os از بلک بری ، تایزان و بادا از سامسونگ پرکاربرد ترین سیستم عامل های حاکم بر بازار هستند که آندروید پیشرو و ios بهینه ترین سیستم عامل در بازار هستند .

برای اطلاعات بیش تر در مورد اندروید از لینک زیر استفاده کنید .

http://hamrahpc.net/android/

با توجه به این موارد میتوان محدوده خواسته های خود از یک همراه خوب را محدود تر و انتخاب ساده تر می شود .در زیر مشاوره ای از لحاظ بودجه در نظر گرفته شده برای شما قرار داده ایم .

  • خرید محصول از نظر بوجه:

خب بهتر است بدانیم که ما با سه تقسیم بندی بالارده یا پرچمدار،میان رده، پایین رده یا اقتصادی رو به رو هستیم .

پرچمدار یا بالارده: امضاء هر شرکت سازنده تلفن همراه است که شرکت سازنده میکوشد که نبوغ خود را در ارائه امکانات و طراحی انجام دهد قیمت پرچمدارها بین ۱۷۰۰۰۰۰۰تا ۳۵۰۰۰۰۰۰ در بازار عرضه می شود .

میانرده : میان رده ها عمدتا از امکانات متوسط همراه با مشخصات سخت افزاری مناسب برخوردار هستند که قیمتی بین ۹۰۰۰۰۰۰تا۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال در بازار عرضه میشود

پایین رده یا اقتصادی : این دسته از تلفن همراه مشخصاتی پایین و برای اجرای نرم افزار های متوسط و همچنین برای رفع نیازهای روزمره طراحی شده است قیمت این دسته معمولا پایین تراز ۹۰۰۰۰۰۰عرضه می شوند

حال با بررسی این فاکتور ها میتوان تلفن همراه متناسب با نیاز را خریداری کرد همچنین میتوان با مرکز مشاوره همراه رایانه با پاسخ گویی ۲۴ ساعته همراه شما هستیم تا با مشاوره بهترین محصول متناسب با نیاز را خریداری کنید.جهت ورود به سایت مشاوران همراه رایانه اینجا کلیک کنید.

 

این مطلب جنبه تبلیغاتی داشته و گیگ نیوز هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن ندارد.

جهت درخواست آگهی با info@gignews.ir تماس بگیرید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا