آموزش

چگونه از شر کامنتهای آزار دهنده اینستاگرام راحت شویم

آزار و اذیت های اینترنتی مشکل بزرگی است که حدود ۴۰ درصد کاربران به نوعی درگیر این نوع آزار و اذیت ها بوده اند.به گزارش واشنگتن پست،اینستاگرام برای جلوگیری از این نوع آسیب های آنلاین تصمیماتی را اتخاذ کرده است.این قابلیت جدید برای کاربرانی که با حجم بالایی از کامنت ها مواجه هستند اعمال خواهد شد.

برای این دسته از کاربران ک با حجم بالایی از نظرا مواحه هستند ،ابزاری برای فیلتر کردن کامنت ها اعمال خواهد شد.با استفاده از این قابلیت جدید صاحبان اینستاگرام میتوانند فیلترهایی را درنظر بگیرند.به عنوان مثال میتوانند یکسری کلمات را به مجموعه کلمات ممنوعه در قسمت کامنت ها در نظر بگیرند . سپس هر کسی که کامنت هایی را قرار دهد که حاوی این مجموعه کلمات ممنوعه باشد ، فیلتر خواهد شد.

این قابلیت ابتدا برای پیج های پر بازدید که کامنت های زیادی دریافت میکنند اعمال خوهد شد ،به مروز این قابلیت عمومی تر خواهد شد و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.ماه گذشته اینستاگرام قابلیتی را معرفی کرد که به صاحبان تجاری این امکان را میدهد که کامنت های توهین آمیز را مسدود کند ، که این قابلیت با نام  comment moderation مطرح شد.

جالب است که بدانیم قاابلیت مسدود کردن کردن کامنت ها  نخستین بار در سال ۲۰۱۳ و از Shots، اپلیکیشن سلفی جاستین بیبر شکل گرفت.

منبع:techcrunch

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا